email: ewelinaobsowska@gmail.com 505616733   07438024665

transport motocykli z UK

Profesjonalny transport motocykli na trasie Polska- Anglia- Belgia- Holandia – Niemcy


Jedną z głównych specjalizacji naszej firmy jest transport motocykli z Anglii oraz do Anglii. Przywiązujemy do tego dużą uwagę, aby przewóz motocykla był bezpieczny, a także aby motocykl dojechal, w takim stanie jak został zabrany od klienta.

Nasze usługi obejmują przede wszystkim Polskę oraz Anglię, ale w przypadku gdy klient pragnie przetransportować swój motocykl na jeden z krajów pośredniczących, czyli Niemcy, Holandię czy Belgię to także jesteśmy w stanie pomóc mu w tym zadaniu.

Chcąc zagwarantować klientom najwyższą jakość usług, posiadamy zabezpieczenia: pasy, koce oraz najazdy. Co więcej, każdy z motocykli jest transportowany w bezpieczny sposób – nie obkładamy ich kartonami, lecz rozdysponowujemy im odpowiednią ilość miejsca w aucie. Dodatkowo gwarantujemy ubezpieczenie do 100 tysięcy euro wraz z odpowiednią klauzulą obejmująca transport motocykli.

Oczywiście w zakresie naszych usług jest odebranie pojazdu od klienta oraz bezpieczne przetransportowanie go we wskazane miejsce – terminowo i profesjonalnie, a do tego wszystkiego tanio! Ceny za tego typu usługę transportową zaczynają się już w granicach £140. Z nami transport motocykli z UK, jak i do UK to pestka!


Jako liderzy na rynku zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele jest modeli pojazdów dwukołowych oraz jak bardzo różnią się one od siebie wagą, rozmiarem oraz kształtem. Przewozimy w bezpieczny sposób niewielkie motocykle oraz skutery 125cc, jak i te duże, charakteryzujące się większymi gabarytami nie tylko rozmiarowymi, ale i wagowymi. Transportujemy dwuślady typu Honda Shadow, Honda Gold Wing, Pan European. Posiadacze motocykli sportowych jak Yamaha R1 oraz innych tego typu także znajdą u nas odpowiednią formę transportu dla swojego motocykla.

 

Chcesz przewieżć motocykl? Zadzwoń do nas pod numer 505-223-154, 07438024665 lub złóż zapytanie kevitrans@gmail.com, bądż skorzystaj z formularza na naszej stronie:

Zapytanie o ofertę

transport motocykli z UKtransport motocykli z UK