email: ewelinaobsowska@gmail.com 505616733   07438024665

transport motocykli z UK

Profesjonalny transport motocykli na trasie Polska- Anglia- Belgia- Holandia – Niemcy


Jedną z głównych specjalizacji naszej firmy jest transport motocykli z Anglii oraz do Anglii. Przywiązujemy do tego dużą uwagę, aby przewóz motocykla z Anglii był bezpieczny,a także aby motocykl z UK dojechał w całości, w takim stanie jak został zabrany od klienta.

Nasze usługi obejmują przede wszystkim Polskę oraz Anglię, ale w przypadku gdy klient pragnie przetransportować swój motocykl na jeden z krajów pośredniczących, czyli Niemcy, Holandię czy Belgię to także jesteśmy w stanie pomóc mu w tym zadaniu.

Chcąc zagwarantować klientom najwyższą jakość usług oraz mieć pewność, że powierzone nam motocykle nie zostaną uszkodzone podczas transportu, posiadamy zabezpieczenia: pasy, koce oraz najazdy. Co więcej, każdy z motocykli jest transportowany w bezpieczny sposób – nie obkładamy ich kartonami, lecz rozdysponowujemy im odpowiednią ilość miejsca w aucie. Dodatkowo gwarantujemy ubezpieczenie do 100 tysięcy euro wraz z odpowiednią klauzulą obejmująca transport motocykli.

Oczywiście w zakresie naszych usług jest odebranie pojazdu od klienta oraz bezpieczne przetransportowanie go we wskazane miejsce – terminowo i profesjonalnie, a do tego wszystkiego tanio! Ceny za tego typu usługę transportową zaczynają się już w granicach £140. Z nami transport motocykli z UK, jak i do UK to pestka!

Transport od małego, po dużego


Jako liderzy na rynku zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele jest modeli pojazdów dwukołowych oraz jak bardzo różnią się one od siebie wagą, rozmiarem oraz kształtem. Chcąc zadowolić klientów posiadających różne modele postawiliśmy na transport motocykli do UK oraz z UK o różnych gabarytach. Przewozimy w bezpieczny sposób niewielkie motocykle oraz skutery 125cc, jak i te duże, charakteryzujące się większymi gabarytami nie tylko rozmiarowymi, ale i wagowymi. Transportujemy dwuślady typu Honda Shadow, Honda Gold Wing, Pan European. Posiadacze motocykli sportowych jak Yamaha R1 oraz innych tego typu także znajdą u nas odpowiednią formę transportu dla swojego motocykla.

 

Chcesz przewieżć motocykl? Zadzwoń do nas pod numer 505-223-154, 07438024665 lub złóż zapytanie kevitrans@gmail.com, bądż skorzystaj z formularza na naszej stronie:

Zapytanie o ofertę

transport motocykli z UKtransport motocykli z UK