email: ewelinaobsowska@gmail.com 505616733   07438024665

Transport mebli to nasza specjalność!


Posiadamy wieloletnie doświadczenie, przewozimy meble do Anglii dla czołowych polskich producentów zajmujących się głównie produkcją i sprzedażą mebli kuchennych, biurowych, szaf wnękowych i narożników.

Profesjonalne usługi


  • ubezpieczenie do kwoty 100 tysięcy euro,

  • darmową pomoc podczas załadunku mebli, jak i podczas ich rozładunku,

  • dodatkowe, solidne zabezpieczenie mebli przed uszkodzeniami podczas transportu,

  • a także usługę door to door, w zakresie której odbieramy meble do transportu od osób prywatnych, jak i firm czy też sklepów meblowych.

W przypadku, gdy transport mebli do Anglii miałby dotyczyć mebli w paczkach, jesteśmy w stanie zagwarantować cenę już od £0.70/kg, jednak warto wziąć pod uwagę fakt, że każda realizacja niesie za sobą możliwości indywidualnego kosztorysu. Dla osób, które pragną przetransportować meble kuchenne lub inne skręcane meble występujące w całości, przygotowaliśmy specjalny formularz do indywidualnej wyceny – wystarczy, że podasz nam wagę oraz wymiary mebli(Zapytanie o ofertę ), a my wrócimy z odpowiedzią i cennikiem!

Dla nas liczy się zadowolenie klienta, dlatego gwarantujemy, że transport mebli do Anglii odbywać się będzie zgodnie z ustaleniami – trzymamy się ustalonych terminów i godzin, zapewniając tym samym terminową i profesjonalną obsługę transportową.

Formularz wyceny: Zapytanie o ofertę